+90 212 579 65 66 pbx

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Atz bilişim 2010 yılından bu yana büro makinaları sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede büro makinaları sektöründe tanınmıştır. Firmamızın değişmez prensipleri daima kaliteli hizmet zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.  Sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir.
Kurumsal alanda bir çok firmaya teknik destek hizmeti veren firmamız son kullanıcıya yönelik teknik servis hizmetide vermektedir. Tüm sektörde artan rekabet nedeniyle hizmet ve müşteri odaklılığına geçilmiş sonunda günümüzde kurumlar müşterilerine kaliteli  hizmet verebilmek için bilişim dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmeye ihtiyaç duymaktadırlar. Atz bilişim olarak bizde bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik iş dünyasında verimlilik sağlayan yöneticilere ve profesyonellere yeni bakış açıları getiren çözümlerimizi hizmetinize sunuyoruz .
Faaliyet alanlarımızı belirlerken kalite odaklı bilgi temelli sonucunda memnuniyet esaslı olması bizim güvencemizdir

KALİTE POLİTİKAMIZ

 Dinamik  bir  ekip  çalışması  ile  hızlı,  rekabetçi  ve  müşteri odaklı  beklentilerin karşılanmasına yönelik  hizmetler  sunmaktır.

Şirketimiz uyguladığı  yeni yöntemler  sayesinde,  kaliteli  ve  yenilikçi  hizmetleri  ile,  sektörde  öncü  marka  olmayı  hedeflemektedir.

21 ‘inci  Yüzyıl'ın evrensel  ticaret  hayatında  daha  kaliteli   bir  hizmet  sunabilmek   için, tüm müşterilerimizin istek  ve  ihtiyaçlarını  karşılayacak  ürünler  ve  hizmetler  sunmaya  devam  etmekteyiz . Çalışanlarımıza,  ortaklarımıza,  müşterilerimize  davranışlarımızda;  karşılıklı  saygı,  itibar  ve  dürüstlük  temel  ilkelerimizdir.

MİSYON :

Sürdürülebilir gelişme ve çevre duyarlılık ilkesi çerçevesinde toplam maliyetin düşürülmesi ve müşteri hizmet düzeyinin arttırılması temel misyonumuzdur.
Bu misyon çerçevesinde , güvenilirlik, hasarsız teslim oranlarının yükseltilmesi ve maliyetlerin düşürülmesi temel ilkedir.

VİZYON :

Bölgesel pazardaki etkinliğini ulusal ve uluslararası alanda öne çıkararak, etik değerlere, çevresel duyarlılıklara ve geleceğe dönük insan kaynağına değer vererek, bütünleşik bir hizmet sunan ve bu özellikleri ile müşterileri tarafından tercih edilen iş ortağı olmak.

HEDEFLER

ATZ Bilisim sürekli gelişmekte olan bilişim sektöründe müşterilerine, hizmetler vermek amacıyla; hızlı, ekonomik ve daha kaliteli hizmetler sunmayı amaçlayarak önümüzdeki 5 yıl içerisinde Türkiye'nin önde gelen bilişime hizmet veren kuruluşları arasında yer almayı hedeflemektedir.